Twisto – płać wygodnie za zakupy ratami – aplikacja Twisto

Twisto karta kredytowa

Spis treści artykułu:

Twisto to aplikacja mobilna i powiązana z nią karta płatnicza z dostępem do linii kredytowej. Dzięki niej możesz łatwo płacić za zakupy nawet rozkładając płatność na kilka rat

Już teraz można zakładać konta w aplikacji Twisto. Co to jest? Twisto to fintech z czeskim rodowodem, który oferuje aplikację mobilną, za pomocą której można zarządzać rachunkiem karty płatniczej. Karta ta to połączenie debetówki i karty kredytowej. Za jej pośrednictwem możemy płacić za zakupy do kwoty limitu przyznanego przez firmę. Ponadto, dzięki Twisto możemy kupić sprzęt, odroczyć płatność o 45 dni lub podzielić ją na trzy raty. To bardzo korzystne, jeśli na przykład zepsuje nam się pralka czy lodówka, a nie mamy w tym momencie pełnej kwoty potrzebnej do zakupu na raty.

Kup teraz, zapłać później – Twisto oferuje nie tylko kartę kredytową

Dla potwierdzenia spróbowaliśmy się zarejestrować w aplikacji. W kilku krokach podaje się podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, forma zatrudnienia, stan cywilny czy wysokość zarobków. Następnie należy przesłać zdjęcia obu stron dokumentu tożsamości oraz selfie z trzymanym w dłoni i widocznym dowodem osobistym. Wreszcie zaakceptować trzeba zgody, w tym taką umożliwiającą Twisto sprawdzenie wiarygodności finansowej. Proces zakładania konta kończy się koniecznością wysłania na wskazany numer rachunku bankowego jednozłotowego przelewu.

Twisto to czeski fintech, w który zdecydował się zainwestować bank ING. W Polsce bank oferuje bramkę płatniczą, w której Twisto jest jedną z metod regulowania należności za zakupy. Dzięki temu rozwiązaniu można zapłacić po kilkudziesięciu dniach od zamówienia produktu. Twisto chce jednak iść w ślady swojej spółki matki z Czech i stąd aplikacja z kartą. Co ciekawe po zarejestrowaniu firma wysyła potwierdzenie w języku czeskim, co świadczy o tym, że nowa usługa nie jest jeszcze w pełni dostosowana do polskiego rynku.

Aby zarejestrować się w Twisto i sprawdzić możliwości tego fintechu, należy przejść przez proces uzupełniania danych TUTAJ.

4.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Udostępnij

Więcej artykułów