Testy alergiczne w Lublinie – skorzystaj z usług specjalistów

Spis treści artykułu:

Alergia została zaliczona do chorób cywilizacyjnych naszych czasów. W Polsce aż 40% społeczeństwa ma alergię. Naukowcy szacują, że odsetek pacjentów z objawami uczulenia będzie nieustannie rósł. Alergia jest też coraz większym problemem wśród dzieci i młodzieży także w Lublinie. Według badań przeprowadzonych w Europie, częstotliwość występowania alergii wśród dzieci podwoiła się w ciągu 10 lat.

Alergie coraz częściej zatruwają nam życie. Oczywiście, leczenie daje dobre efekty, jednak dokładne wykrycie konkretnych alergenów na które jesteśmy uczuleni nie jest takie proste. Świetnym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest skorzystanie z usług specjalistów, którzy przeprowadzą dla Ciebie testy alergiczne w Lublinie. Biorezonans to świetne rozwiązanie także w przypadku innych dolegliwości, boreliozy czy zwalczania nałogów.

Leczenie alergii w Lublinie

Alergia – inaczej uczulenie, to nadwrażliwość na różne pospolite substancje występujące w otoczeniu, żywności i przedmiotach codziennego użytku. Zazwyczaj są one nieszkodliwe, zdarza się jednak, że ludzki organizm zaczyna je traktować jako zagrożenie i wytwarza przeciwciała. Substancje takie nazywane są alergenami i mogą znajdować się dosłownie wszędzie: w powietrzu, w potrawach i napojach, w kosmetykach, środkach piorących, lekach, ubraniach, pościeli, nawet biżuterii, itd. Twym wrogiem może stać się także ukochany pies, kot, czy chomik!

Objawy alergii potrafią być na tyle zagadkowe, że często szukamy ich przyczyny zupełnie gdzie indziej. Przewlekły katar, kaszel i trudności z oddychaniem w okresie wiosennym zrzucamy na karb przeziębienia, a wysypkę i ból brzucha po spożyciu mleka tłumaczymy problemem z tolerancją laktozy. Nie zawsze jednak nasze założenia okazują się prawdziwe. W jaki sposób możemy to sprawdzić?

Alergia – objawy

Przede wszystkim powinniśmy obserwować objawy, z którymi mamy do czynienia. Jeśli katar jest wodnisty, utrzymuje się długo i pojawia się nagle, a kaszel jest suchy i duszący, najprawdopodobniej problemem nie jest infekcja, a alergia. W przypadku nietolerancji laktozy problem ze spożyciem produktów mlecznych powinien zniknąć, gdy zadbamy o odpowiedni poziom enzymów laktazy. Jeśli dolegliwości nie są spowodowane spadkiem enzymów a alergią, ich suplementacja nie rozwiąże naszego problemu. Gdy już nasze podejrzenia padną na alergię, możemy potwierdzić diagnozę przy pomocy kilku prostych badań.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Udostępnij

Więcej artykułów

Polska zagra z Islandią przed EURO 2020

Reprezentacja Polski 8 czerwca rozegra swój ostatni mecz przed wyjazdem na turniej Euro 2020. Przeciwnikiem Polaków będzie reprezentacja Islandii. PZPN w oficjalnym komunikacie potwierdził, że

Jak szybko sprzedać auto w Warszawie?

Jak szybko sprzedać samochód? To pytanie zadaje sobie bardzo wielu kierowców. Nie napiszemy nic nowego. W Polsce kierowcy rzadko zmieniają samochody co 2,3 lata. Nadal