Przyszłość Roberta Lewandowskiego. Co zrobi po zakończeniu obecnego kontraktu

Przyszłość Roberta Lewandowskiego. Co zrobi po zakończeniu obecnego kontraktu

Robert Lewandowski jest istotnym zawodnikiem Bayernu Monachium. Dzięki swoim zaangażowaniu, umiejętnościom i formie sprawia, że Niemcy chcą go u siebie na dłużej.

Kontrakt Lewandowskiego potrwa jeszcze do połowy 2023 roku. Swoją karierę w tym klubie rozpoczął w 2014 r. Przez ten cały czas wziął udział w 325 spotkaniach, w których strzelił 288 bramek. Do jego osiągnięć można zaliczyć 6-cio krotne mistrzostwo Niemiec, mistrzostwo Ligi Mistrzów i Klubowe Mistrzostwo Świata.

W minionym tygodniu rozmawiano z Lewandowskim o jego przedłużeniu kontraktu po 2023 roku – informuje angielski dziennikarz, komentator i ekspert Bundesligi Kevin Hatchard. Mimo wieku Hatchard uważa, że Polak miałby podpisać nowy kontrakt z Bayernem.

Reklama

Lewandowski utrzymuje świetną formę i mimo urazu rzadko doznaje kontuzji. Robert bardzo dba o swoje ciało i zdrowie. W Niemczech występuje przekonanie, że w wieku 35 lat (rok zakończenia obecnego kontraktu) Lewandowski dalej będzie w wysokiej formie i dalej będzie osiągał wiele w meczach.

“Lewandowski ma z nami kontrakt do 2023 roku. Jestem przekonany – patrząc na jego profesjonalizm, jak trenuje i dba o swoje ciało – że to jeszcze nie koniec” – mówił jakiś czas temu prezes Bayernu w “Sport Bildzie”.

Źródło: WP

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Udostępnij

Więcej artykułów