Dezynsekcja/Dezynfekcja/Ozonowanie

1 zł

Sprzedający: piotrdruzd

Zapewniamy profesjonalne usługi dezynfekcyjne –  Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji prac tego rodzaju, które w naszym wykonaniu wyróżniają się najwyższą skutecznością oraz bezpieczeństwem, a ponadto konkurencyjnymi cenami na rynku warszawskim.

Dzisiaj świat stoi przed wyzwaniem co zrobić, by zminimalizować rozprzestrzenianie się Koronawirusa. Wirus ten utrzymuje się w pomieszczeniach na powierzchniach nawet do kilku dni. W powietrzu do kilku godzin. Dlatego też oprócz zminimalizowania kontaktów z innymi ludźmi i bezwzględnego przestrzegania zasad higieny, warto jest również zadbać o dezynfekcję pomieszczeń, zawsze tam gdzie stwierdzono wystąpienie wirusa, ale również prewencyjnie. Zwiększymy tym samym bezpieczeństwo i ryzyko jego rozprzestrzeniania się w powietrzu.

Szanowni Państwo w obecnej sytuacji szerzenia się wirusa COVID-19 świadczymy usługi dezynfekcji pomieszczeń takich jak: Jednostki Wojskowe, Biura, Instytucje, Sklepy, Restauracje, Spółdzielnie, Klatki schodowe, Stacje benzynowe, Szkoły, Przedszkola Domy, Mieszkania. Tylko usługi profesjonalnej firmy z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalnym sprzętem pozwoli nam zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa

Lokalizacja:

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation