Komis samochodowy w Warszawie – który najlepszy?

Spis treści artykułu:

Komisy samochodowe to firmy, które z jednej strony przyjmują samochody używane każdego rodzaju, a z drugiej oferują na sprzedaż tego typu pojazdy. Co zrobić, aby skorzystać z zaufanego komisu i nie popełnić błędu innych kierowców?

Na co zwrócić uwagę wybierając komis samochodowy w Warszawie aby mieć pewność co do stanu technicznego kupowanego pojazdu?

Wybierz profesjonalny komis samochodowy z doświadczeniem

Wielu kupujących popełnia podstawowy błąd i podczas poszukiwania używanego samochodu zwraca głównie uwagę na jego cenę. Najtaniej kupimy auta od prywatnych właścicieli, gdyż to oni są najbardziej skłonni do negocjacji oraz szybkiej sprzedaży. Kupując samochód od osoby prywatnej nie mamy jednak możliwości dokładnego zweryfikowania jego stanu i tym samym oceny czy auto nie posiada wad. Ich naprawa może z kolei okazać się bardzo kosztowna oraz przysporzyć nam wiele problemów.

Z tego powodu zdecydowanie bardziej opłacalnym wyborem, zarówno ze względów finansowych, jak i własnego bezpieczeństwa, jest zakup używanego samochodu od doświadczonego sprzedawcy. Profesjonalny komis samochodowy w Warszawie, zanim wystawi na sprzedaż dany pojazd, dokładnie bada bowiem jego stan techniczny oraz naprawia wszelkie usterki. Daje to jego nabywcy pewność, że w chwili zakupu otrzyma w pełni sprawne auto, którego stan techniczny będzie zbliżony do nowego samochodu prosto z salonu sprzedaży.

Używany samochód a gwarancja sprzedawcy

Największą wadą używanych samochodów jest brak gwarancji. Z tego powodu bardzo wiele osób decyduje się zapłacić za auto sporo więcej kupując je bezpośrednio od dealera. Okazuje się jednak, że także osoby o ograniczonym budżecie, które nie mogą pozwolić sobie na zakup nowego samochodu, nie muszą rezygnować z poczucia bezpieczeństwa, jakie daje ochrona gwarancyjna. Jedynym warunkiem jest jednak wybór odpowiedniego sprzedawcy.

Używane pojazdy warto kupować od profesjonalnych komisów z jeszcze jednego, bardzo istotnego powodu. Nabywca ma bowiem możliwość dokupienia do samochodu także ochrony gwarancyjnej. W przypadku wystąpienia usterek lub awarii w trakcie jej trwania zostaną one bezpłatnie naprawione przez sprzedającego. To gwarancja bezpieczeństwa oraz pewność, że w nasze ręce trafi w pełni sprawne auto, które będziemy mogli użytkować bez obaw o możliwe awarie.

 

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Udostępnij

Więcej artykułów